NASZA SZKOŁA
Krzysztof Kieślowski
wybory
Wybory do Samorządu Uczniowskiego odbyły się w poniedziałek 8 października 2018 r. Zagłosowała cała szkoła. Przewodniczącą została Weronika Paszkowska z kl. 201, natomiast Rzecznikiem Praw Ucznia Joanna Olejniczak z kl. 201.

Dzień Żywności
W naszej szkole, 16 października 2018 r. odbył się Światowy Dzień Żywności.


Dzień Edukacji Narodowej
W poniedziałek, 15 października 2018 r., odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość została zorganizowana w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie przez magistrat. Pani Paulina Maszkowska, nauczycielka języka polskiego, otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. Gratulujemy.


Dzień Nauczyciela
Z okazji Dnia Nauczyciela życzymy samych sukcesów zawodowych oraz jeszcze więcej zdrowia. W naszej szkole uroczystość została przygotowana, w piątek (12.10.2018r.) przez panie K. Dziobko oraz p. B. Przytułę oraz uczennice z klasy 201. Zobaczcie na zdjęciach, jak to wszystko wyglądało. Każdy pracownik otrzymał też indywidualnie zaprojektowany kubek, kwiatka, a w pokoju nauczycielskim czekał słodki poczęstunek.


Otrzęsiny
Otrzęsiny w naszej szkole stały się już tradycją. Tak też było w czwartek, 4 października 2018 r., gdzie klasy pierwsze stanęły do walki w różnych konkurencjach. Całość została przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Najlepszą klasą okazała się 102, której wychowawcą jest p. Bożena Jarosz-Jamrozik, drugie miejsce zajęła kl. 101 (wych. p. Maria Szcześniak), trzecie miejsce zaś kl. 131 z wychowawcą p. Marcinem Sobolewskim. Ostatnie miejsce zajęła kl. 132 (wych. p. Elwira Piotrowicz).
Berlin
W piątek, 5 października 2018 r., uczennica Wiktoria Wojciechowicz z kl. 402 pod opieką swojej nauczycielki j. polskiego - p. Pauliny Maszkowskiej, udały się do Berlina, by 6 października 2018 r. odebrać nagrodę w Stowarzyszeniu POLIN za najlepszy wiersz w kategorii autorskiej do lat 19. Zobaczcie, jak bardzo udał się ten wyjazd!


Zawody
W środę, 3 października 2018 r., reprezentacja szkoły wzięła udział w zawodach sportowo-obronnych w Ogrodniku. Wśród uczestników znaleźli się uczniowie z klasy 402: Alan Adamski, Adrianna Pawlak, Martyna Dudzińska. Wzięli udział w teście z pierwszej pomocy oraz w biegu z przeszkodami.

Wyprawka szkolna
Wyprawka szkolna

Wnioski dotyczące dofinansowania do podręczników należy składać
u pedagoga bądź w sekretariacie do 4 października 2018 r.
Wnioski dotyczą jedynie uczniów posiadających orzeczenie
o niepełnosprawności.

WNIOSEK