NASZA SZKOŁA
Krzysztof Kieślowski
Zawodowcy
W środę (7 lutego 2018r.) odbyła się Gala Zawodowców w gorzowskim teatrze. Przedsięwzięcie kończyło projekt "Zawodowcy w Gorzowie 2.1." oraz zainaugurowano drugą edycję projektu „Zawodowcy w Gorzowie 2.0”. Program potrwa dwa lata, jest finansowany z funduszy europejskich (ponad 14,8 mln zł) oraz z budżetu Miasta (ponad 780 tys. zł).

Mamy zaszczyt poinformować, że nasi uczniowie zdobyli II miejsce podczas prezentacji swoich umiejętności w ramach Zawodowego Talent Show.

Zapraszamy do obejrzenia materiału: KLIK
Gorzowskie stypendia
Już kolejny raz - bo czternasty - Marszałek Województwa Lubuskiego wyróżniła młodych, wybitnie uzdolnionych Lubuszan, którzy realizują swoje pasje naukowe, twórcze lub artystyczne.

Stypendium twórcze otrzymała Katarzyna Świderska z naszej szkoły, a artystyczne – Lena Juszkiewicz ze Szkoły Muzycznej I i II st. im. Tadeusza Szeligowskiego.

Wśród gorzowskich stypendystów naukowych mamy Jakuba Bednarza, Pawła Lisa i Krzysztofa Witkowskiego z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 oraz Jędrzeja Machtyla z Zespołu Szkół Nr 2.

Serdecznie gratulujemy!

www.radiogorzow.pl/gorzowscy-uczniowie-ze-stypendiami-marszalek/
Obchody Dnia Pamięci i Pojednania
Poczet Zespołu Szkół Odzieżowych w składzie Łukasz Rumik,Anna Grzybowska i Justyna Kisiel wziął udział w obchodach Dnia Pamięci i Pojednania.Uroczystości odbyły się 30 stycznia z udziałem władz miasta oraz gości z Niemiec na placu Grunwaldzkim.Z tej okazji zabrzmiał Dzwon Pokoju.Dzień Pamięci i Pojednania to święto nie tylko dla Gorzowian,ale także dla mieszkańców dawnego Landsberga. Obchodzone jest od roku 1995, wcześniej 30 stycznia świętowany był jako dzień wyzwolenia.

Mecz
wolontariat
Serdecznie zapraszamy chętnych uczniów oraz rodziców do przyłączenia się i wspierania inicjatyw społecznych w celu promowanie pomagania innym ludziom w trudnościach oraz wspieranie akcji. Na terenie szkoły odbyły się akcje szlachetnej paczki, góry grosza, świątecznej pomocy oraz wsparcie gorzowskiego hospicjum, zbiórka żywności dla osób starszych i potrzebujących.

Wszelkie informacje o wolontariacie oraz przeprowadzanych akcjach na terenie szkoły udziela Pani Katarzyna Dziobko oraz można zapoznać się z informacjami na tablicy Wolontariatu na terenie szkoły.

Zapraszamy do naszej pracowni

Level UP to miniprzedsiębiorstwo funkcjonujące w naszej szkole.

Oferujemy Wam usługi poligraficzne oraz krawieckie.

Wszelkie zamówienia prosimy składać na maila: levelup00@wp.pl

Zapraszamy też na naszą stronę: https://www.instagram.com/levelup00

Konkurs "Milion na Bank"
Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie "Milion na Bank". Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się do p. Joanny Walkowiak (do 14 lutego 2018 r.).

W związku z PODPISANIEM Z SAMORZĄDEM porozumienia o współpracy w projekcie Bakcyl dla Edukacji zapraszamy Państwa uczniów do udziału w KONKURSIE „MILION NA BANK”. Uczestnictwo w Konkursie wymaga od uczniów samodzielnej pracy i założenia konta na stronie gry inwestycyjnej.

Gra ma charakter edukacyjny; udział w niej rozwija umiejętności: planowania, oszczędzania i inwestowania. Wiedza zdobyta w trakcie gry pokrywa się z częścią zagadnień podstawy programowej przedmiotu podstawy przedsiębiorczości .
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Konkursu "Milion na Bank": klik
Igłą Malowane