NASZA SZKOŁA
Krzysztof Kieślowski
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Gorzów Wlkp. 06.05.2014

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia - usługi
Gorzów Wielkopolski: Usługa edukacyjna, realizacja zajęć z języka angielskiego dla uczniów Technikum nr 4 w Gorzowie Wielkopolskim w ramach realizacji projektu pt. Usus magister est Optimus - program rozwojowy Technikum Nr 4 w Gorzowie Wlkp., w ramach Działania 9,2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.
Numer ogłoszenia: 150958 - 2014; data zamieszczenia: 06.05.2014

POBIERZ INFORMACJE
Zmiana planu lekcji
UWAGA!!!


Od dnia 05.05.2014 r. ulega zmianie plan lekcji.

Na stronie szkoły zamieszczono zaktualizowany plan.
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
Gorzów Wielkopolski, 24 kwiecień 2014r.


Uczestnicy postępowania
o udzielenie zamówienia publicznegoINFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTYw postępowaniu przetargowym o wartości szacunkowej zamówienia nie przekraczającej kwoty określonej w art. 11 ust. 8 ustawy - Prawo zamówień publicznych na usługę pn. „ Usługi edukacyjne, realizacja zajęć z języka angielskiego dla uczniów Technikum nr 4 w Gorzowie Wielkopolskim w ramach realizacji projektu w ramach projektu pt. „Usus magister est Optimus – program rozwojowy Technikum Nr 4 w Gorzowie Wielkopolskim”.
Zamawiający – Zespół Szkół Odzieżowych im. K. Kieślowskiego w Gorzowie Wielkopolskim informuje, że w postępowaniu przetargowym przeprowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na usługę pn. „Usługi edukacyjne, realizacja zajęć z języka angielskiego dla uczniów Technikum nr 4 w Gorzowie Wielkopolskim w ramach realizacji projektu w ramach projektu pt. „Usus magister est Optimus – program rozwojowy Technikum Nr 4 w Gorzowie Wielkopolskim”., na podstawie art. 91 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 29 stycznia 2004r. (tekst jednolity Dz. U. z 9 sierpnia 2013, poz. 907) „Zamawiający wybiera ofertę najkorzystniejszą na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia.”
Pobierz informacje przetargowe
WOLONTARIAT
Uczniowie i pracownicy Zespołu Szkół Odzieżowych corocznie włączają się w akcje charytatywne na rzecz gorzowskiego Hospicjum Św. Kamila. Również i w tym roku uczestniczyliśmy m.in. w zbiórce publicznej zorganizowanej na rzecz Hospicjum.


Ogólnopolski Konkurs Fotograriczny
Z przyjemnością informujemy o kolejnym sukcesie
naszej uczennicy - przyszłego technika usług fryzjerskich - Kariny Nowaczyńskiej .

Za fotografię na temat Wizualny oksymoron otrzymała wyróżnienie w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego FOT-ON
organizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu we współpracy z Fundacją Wrocławski Inkubator Kulturalno - Społeczny "NOOSFERA"

Gratulujemy!!!

Kibic na 6 !
KIBIC NA 6 !


W Niedzielę Wielkanocną nasi uczniowie kibicowali żużlowcom gorzowskiej Stali w meczu
z Unią Leszno.

Grupa młodzieży ubrana w koszulki "Kibica na 6" miała okazję zobaczyć zwycięstwo Stali Gorzów. Wyjście było możliwe dzięki akcji partnerskiej naszej szkoły z klubem żużlowym, a także udziału Zespołu Szkół Odzieżowych w programie wojewody lubuskiego "Kibic na 6".

Przypominamy, że w ramach tego programu, który kształtuje kulturalne postawy na sportowych trybunach, nasza młodzież uczestniczyła wcześniej w dopingowaniu siatkarzy
w finałowych rozgrywkach Pucharu Polski w Zielonej Górze.


DZIEŃ OTWARTY W ZSOD
Już w sobotę 26 kwietnia od godziny 9:00 Dzień otwarty
w Zespole Szkół Odzieżowych.ZAPRASZAMY!!!


Dojazd:
Zespół Szkół Odzieżowych przy ul. Śląskiej 64c (pętla autobusowa: 101, 111, 112, 125)
Kontakt:
sekretariat – 957890820
e-mail – zsod@edu.gorzow.pl