NASZA SZKOŁA
Krzysztof Kieślowski
ZBIÓRKA MAKULATURY
ZBIÓRKA MAKULATURY

Uwaga!!! Nasza Szkoła przystąpiła do organizowanego przez Wydział Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta konkursu pod hasłem "Zbieramy makulaturę".
Chroń środowisko! Weź udział w zbiórce makulatury na terenie szkoły. Każdy uczestnik zostanie doceniony i odpowiednio nagrodzony.
Makulaturę można przynosić codziennie (od poniedziałku do piątku) do biblioteki szkolnej w godz. od 8.00 do 13.00. Każdy kilogram to dla Naszej Szkoły 1 punkt.

Zapraszamy do włączenia się do akcji.

Bal Karnawałowy
BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI Z ZAWARCIA

Dnia 24 stycznia 2014r. (piątek) w godzinach 16.00 – 19.00 w Zespole Szkół Odzieżowych przy ul. Śląskiej 64c w Gorzowie Wlkp. odbędzie się BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI Z ZAWARCIA. Uczniowie oraz nauczyciele proponują trzy godziny wspaniałej zabawy obfitej w konkursy z niespodziankami min. zgaduj zgadula, konkurencje sportowe, konkurs plastyczny, fryzjerski, malowanie buziek, Zumba oraz zabawa taneczna.

Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami lub opiekunami.

Strój karnawałowy nie jest obowiązkowy.TURNIEJ MISTRZOSTWA ZAWODOWEGO
13 grudnia 2013 roku Zespół Szkół Odzieżowych wziął udział w VII edycji " Turnieju Mistrzostwa Zawodowego Uczniów Szkół Zawodowych Województwa Lubuskiego" w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze.


W ramach turnieju odbył się I Lubuski Konkurs Chemii Fryzjerskiej, na którym wywalczyła I miejsce nasza uczennica Karina Nowaczyńska zdobywając tytuł Lubuskiego Mistrza Chemii Fryzjerskiej w roku szkolnym 2013/2014. W udziale przypadło również podium kolejnej naszej uczennicy - Klaudii Bareckiej, która zajęła III miejsce oraz tuż za nimi na IV miejscu uplasowała się Anna Znaleźińska. Uczestniczki zostały przygotowane do konkursu przez P. Dorotę Kuszerską.

Tegoroczny Turniej Fryzjerski odbył się pod hasłem "Włoskie Inspiracje" w zawodzie fryzjer. I tutaj nasza uczennica - Katarzyna Mikołajczyk zajęła III miejsce, natomiast Malwina Dzwoniarkiewicz i Klaudia Kiepura wywalczyły IV miejsce. Za przygotowanie uczennic do konkursu fryzjerskiego odpowiedzialne były P. Karolina Kowalska oraz P. Beata Przytuła.
Bożonarodzeniowe Inspiracje
" BOŻONARODZENIOWE INSPIRACJE"

13 grudnia 2013 nasza szkoła brała również udział w I konkursie " Bożonarodzeniowe Inspiracje" zorganizowanym przez Zespół Szkół Ogrodniczych w Gorzowie Wlkp. W ramach tego konkursu uczniowie różnych typów szkół i nie tylko, prezentowali swoje prace w różnych kategoriach: kartka świąteczna i kompozycja świąteczna. Nasza uczennica - Partycja Chmielewska zajęła II miejsce w kategorii kompozycja Świąteczna.
Zamieszcenie ogłoszenia
Gorzów Wielkopolski: Usługi edukacyjne, realizacja zajęć wyrównawczych z przedmiotów ogólnych, warsztatów praktycznych, nabycie rynkowych umiejętności zawodowych uczniów Technikum nr 4 w Gorzowie Wielkopolskim w ramach realizacji projektu w ramach projektu pt.Usus magister est Optimus - program rozwojowy Technikum Nr 4 w Gorzowie Wlkp., w ramach Działania 9,2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego
Numer ogłoszenia: 519860 - 2013; data zamieszczenia: 13.12.2013
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi

Zebranie z rodzicami
W dniu 12 grudnia 2013r. (czwartek) o godzinie 16:30 odbędzie się zebranie z rodzicami, na którym m.in. zostanie podana informacja o wynikach uczniów oraz zagrożeniach oceną niedostateczną na I semestr.
Projekt Unijny
„Usus magister est optimus – program rozwojowy Technikum nr 4 w Gorzowie Wielkopolskim”
Termin realizacji projektu 1.12.2013r. – 30.06.2015r.
Oferta realizowanych działań projektowych umożliwi uczniom naszej szkoły: - podniesienie poziomu rynkowych kompetencji kluczowych i zawodowych, pozwalających na lepsze dostosowanie się do oczekiwań lokalnego rynku pracy, - podniesienie poziomu dopasowania dróg zawodowych i edukacyjnych do potrzeb lokalnego rynku pracy oraz własnych predyspozycji zawodowych, - podniesienie kompetencji praktycznych, poprzez udział uczniów w praktykach zawodowych u mistrzów branży fryzjerskiej i odzieżowej.
Święty Mikołaj
6 grudzień - Mikołajki


Dnia 6 grudnia do szkoły zawitał Święty Mikołaj! Grzeczni uczniowie dostali słodkości,

a niegrzeczni otrzymali rózgi.