NASZA SZKOŁA
Krzysztof Kieślowski
Dzień otwarty!
W czwartek 20 marca o godzinie 16:30 odbędzie się DZIEŃ OTWARTY - dla rodziców klas I-III oraz wywiadówka śródokresowa dla rodziców uczniów klas 401t i 402t...

Zapraszamy!

TARGI EDUKACYJNE
W dniach 4-5 marca 2014r. odbyła się XII edycja Targów edukacyjnych ABSOLWENT 2014 w hali AWF przy ul. Słowiańskiej.
Impreza miała na celu zapoznanie uczniów z ofertą edukacyjną oraz mozliwościami dalszego kształcenia i rozwoju.
Nasza szkoła przygotowała ciekawe stoisko targowe, uczniowie zaprezentowali się podczas pokazu mody.

IX Lubusko - Gorzowska Konferencja Kobiet
8 marca 2014r. w Filharmonii odbyła się IX Lubusko - Gorzowska Konferencja Kobiet "Rola kobiety w dialogu pokoleń".
Nasza szkoła co roku uczestniczy w konferencji uświetniając uroczystość, prezentując twórczość uczniów. W tym roku uczennice naszej szkoły przygotowały metamorfozy - osoby dorosłej i nastolatki. Zaproponowane zmiany fryzury, makijażu i odzieży okazały się trafne, publiczność obie modelki oklaskiwała. Ponadto dziewczyny zaprezentowały się w sukniach ślubnych z Salonu Bolero oraz Kolekcji "Coco Chanel powraca" zaprojektowanej i wykonanej na zajęciach w szkole pod opieką pani Danuty Turkiewicz.

MAŁA PĘTELKA
Dnia 7 marca 2014r. uczniowie Zespołu Szkół Odzieżowych wzięli udział w Konkursie dla Młodych Krawców i Projektantów "MAŁA PĘTELKA".
XX edycja ogólnopolskiego Konkursu odbyła się w Zespole Szkół Odzieżowych w Poznaniu. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach: ubiór oraz fryzura.
Uczniowie z naszej szkoły zaprezentowali stroje w wersji użytkowej w Kolekcji "Coco Chanel powraca" oraz fryzury w dwóch tematach: "Finezja splotów i warkoczy" i "Dzikość dżungli". Kolekcja została wykonana przez uczennice klasy 402t i 302t Technikum nr 4 pod opieką pani Danuty Turkiewicz.

Konkurs matematyczny "Mistrz Rakunków" dla szkół zawodowych
Dnia 8 marca w Zespole Szkół Odzieżowych odbyły się szkolne eliminacje do wojewódzkiego konkursu matematycznego "Mistrz Rachunków" dla szkół zawodowych.

Najlepsze wyniki uzyskali:

1. Marcin Mińczuk

2. Dagmara Sendecka

3. Aleksander Olton


Wyżej wymienione osoby zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 22.03.2014 r., w Zespole Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wlkp.

Gratulujemy!
Wyjazd do Zielonej Góry
Nasi uczniowie 13 marca 2014r. odwiedzili Zieloną Górę. Celem wycieczki było zwiedzenie Muzeum Ziemii Lubuskiej, a w nim dwie szczególnie interesujące sale wystawowe: sala wina i sala tortur.
Główną jednak atrakcją pobytu w Zielonej Górze było dopingowanie siatkarzy w finałowych rozgrywkach Pucharu Polski. Uczniowie pod opieką p. E. Guszpit oraz p. P. Dygasa obejrzeli w pięknej nowoczesnej hali dwa mecze siatkówki, na bardzo wysokim poziomie. Młodzież miała okazję podziwiać w akcji reprezentantów Polski m.in. K.Ignaczaka, M.Kubiaka i innych. Dla wielu uczniów był to pierwszy kontakt na "żywo" z siatkówką w roli kibica.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
Gorzów Wielkopolski, 11 03.2014r.


Uczestnicy postępowania
udzielenie zamówienia publicznegoINFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTYw postępowaniu przetargowym o wartości szacunkowej zamówienia nie przekraczającej kwoty określonej w art. 11 ust. 8 ustawy - Prawo zamówień publicznych - usługa niepriorytetowa dotycząca w usługi w zakresie profesjonalne nagranie oraz montaż 32 video instruktaży zawodowych ramach projektu pt.„Usus magister est Optimus – program rozwojowy Technikum Nr 4 w Gorzowie Wielkopolskim”.
Zamawiający – Zespół Szkół Odzieżowych im. K. Kieślowskiego w Gorzowie Wielkopolskim informuje, że w postępowaniu przetargowym przeprowadzonym w trybie postępowania: usługa nie priorytetowa dotycząca usługi w zakresie profesjonalne nagranie oraz montaż 32 video instruktaży zawodowych na podstawie art. 91 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 29 stycznia 2004r. (tekst jednolity Dz. U. z 9 sierpnia 2013, poz. 907) „Zamawiający wybiera ofertę najkorzystniejszą na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia.”

POBIERZ INFORMACJE
Protokół z wyboru ofert
Gorzów Wielkopolski 11.03.2014r.

PROTOKÓŁ Z WYBORU OFERT
do zapytania ofertowego w ramach projektu
„Usus magister est Optimus – program rozwojowy Technikum Nr 4
w Gorzowie Wlkp.”
UDA-POKL.09.02.00-08-048/13-00


Postępowanie przeprowadzono zgodnie z zapytaniem ofertowym określonym w przepisach ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 9 sierpnia 2013, poz. 907) oraz rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy.

W dniu 11 marca 2014 roku, przeprowadzono wybór wykonawcy w trybie zapytania ofertowego – zgodnie z art. 5 ust. 1 ustawy – Prawo zamówień publicznych – usługa niepriorytetowa dotycząca usługi w zakresie profesjonalne nagranie oraz montaż 32 video instruktaży zawodowych w ramach realizacji projektu „Usus magister est Optimus – program rozwojowy Technikum Nr 4 w Gorzowie Wlkp.”

POBIERZ INFORMACJE