NASZA SZKOŁA
Krzysztof Kieślowski
Kwalifikacyjne kursy zawodowe- plan zjazdów w październiku
Informujemy, iż w październiku zjazdy dla uczestników kursów odbywać będą się w następujących terminach:
5.10.2013 ( 8.00-18.00);
6.10.2013 (9.00-16.00);
19.10.2013 ( 8.00-18.00);
20.10.2013 ( 9.00-16.00)
Usus magister est optimus - program rozwojowy Technikum Nr 4
Wniosek złożony przez Zespół Szkół Odzieżowych - Usus magister est optimus- program rozwojowy Technikum Nr 4 - został rekomendowany do dofinansowania w ramach projektów złożonych w konkursie zamkniętym Działania 9.2 POKL -Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego-w ramach posiedzenia KOP dla konkursu zamkniętego nr 1/POKL/9.2/2013 rozpoczętego 8 kwietnia 2013 roku.
Zespół Szkół Odzieżowych laureatem konkursu "Lubuska mapa Pamięci. Miejsca, ludzie, wydarzenia".
W roku szk. 2012/2013 Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. oraz Instytut Pamięci Narodowej o/Szczecin byli organizatorami konkursu „Lubuska mapa Pamięci. Miejsca, ludzie, wydarzenia”.
Uczennice klasy 201t pod kierownictwem pana Przemysława Dygasa zostały laureatkami konkursu „Lubuska mapa Pamięci. Miejsca, ludzie, wydarzenia”.
Serdecznie gratulujemy!
Przykład dobrej praktyki - Odzieżówka czyta dzieciom
„Odzieżówka czyta dzieciom” – działanie skierowane do dzieci z „Zawarcia”, rozwija wyobraźnię i zainteresowania czytelnicze maluchów. Młodzieży pozwala rozwijać umiejętność pracy zespołowej i społecznej. Innowacyjność działania polega na współpracy między uczniami szkoły ponadgimnazjalnej z dziećmi w wieku przedszkolnym. Dzięki tej współpracy szkoła może działać dla społeczności osób niepełnosprawnych (przedszkole integracyjne) oraz dzielnicy – Zawarcie. Placówka staje się w ten sposób ośrodkiem kultury – rozwijanie czytelnictwa.
Ogólnopolski Konkurs MOJA BIBLIOTEKA
Nasza uczennica z klasy maturalnej 401 - Daria Wiśniewska wzięła udział w ogólnopolskim konkursie Moja Biblioteka. Była to III edycja konkursu Literacko – plastyczno – fotograficznego, organizowanego przez Zespół Szkół w Łomży.
Daria przygotowała fotografie, które najwyraźniej wywarły wrażenie na jury. Połączenie nowoczesności z nostalgią oraz własnymi zainteresowaniami do czytelnictwa i fotografiki przyniosło zwycięstwo w konkursie.

II Międzynarodowy Konkurs Rzemiosła Fryzjerskiego 2013 pod hasłem "SZALEŃSTWO NA GŁOWIE"
14.05.2013 w Zespole Szkół Odzieżowych w Gorzowie Wlkp. odbył się II Międzynarodowy Konkurs Rzemiosła Fryzjerskiego 2013 pod hasłem "SZALEŃSTWO NA GŁOWIE"
Medal "Pro Patrii" dla Zespołu Szkół Odzieżowych
13.04.2013 r. Zespół Szkół Odzieżowych odebrał na cmentarzu komunalnym medal "Pro Patrii". Medal ten nadawany jest za szczególne zasługi w kultywowaniu pamięci o walce, o niepodległość Rzeczpospolitej Polskiej.


WYNIKI XVI EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU "IGŁĄ MALOWANE"
Szanowni Państwo,
poniżej zamieszczamy protokół z posiedzenia obrad jury XVI EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO
KONKURSU "IGŁĄ MALOWANE", które odbyło się w dniu 14 marca 2013 r.
Pobierz plik z protokołem