NASZA SZKOŁA
Krzysztof Kieślowski
Plan lekcji na II semestr
Drodzy uczniowie!

Na stronie szkoły znajduje się już aktualny plan na II semestr roku szkolnego 2013/2014.
ZAKUP. WDROŻENIE ORAZ HOSTING 2 PLATFORM E-LEARNINGOWYCH
Ze względu na fakt wystąpienia dodatkowych okoliczności wpływających na konieczność uzupełniania istotnych warunków zamówienia zapytania ofertowego na „Zakup, wdrożenie oraz hosting 2 platform e-learningowych” informujemy, iż wstrzymujemy nabór ofert, aż do czasu opublikowania nowego zapytania ofertowego.

O szczegółach będziemy informować na bieżąco poprzez naszą stronę internetową.
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU
Gorzów Wielkopolski, 6 luty 2014

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi

Gorzów Wielkopolski: Usługi edukacyjne, realizacja zajęć wyrównawczych z przedmiotów ogólnych, warsztatów praktycznych, nabycie rynkowych umiejętności zawodowych uczniów Technikum nr 4 w Gorzowie Wielkopolskim w ramach realizacji projektu w ramach projektu pt.Usus magister est Optimus - program rozwojowy Technikum Nr 4 w Gorzowie Wlkp., w ramach Działania 9,2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego Numer ogłoszenia: 43836 - 2014; data zamieszczenia: 06.02.2014
Pobierz ogłoszenie
ZAKUP, WDROŻENIE ORAZ HOSTING 2 PLATFORM E - LEARNINGOWYCH
Dotyczy zakupu, wdrożenia oraz hostingu 2 platform e - learningowych
w ramach realizacji projektu pn. „Usus magister est Optimus – program rozwojowy Technikum Nr 4 w Gorzowie Wielkopolskim”, realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,
Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regonie
Działanie 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego


Zobacz więcej...
AKCJA SEGREGACJA
AKCJA SEGREGACJA - Odzieżówka segreguje śmieci!!!


Zespół Szkół Odzieżowych realizuje akcję pt. "AKCJA SEGREGACJA", która obejmuje między innymi:
- zbiórkę makulatury, zakrętek, baterii
- promocję segregacji śmieci na profilu Facebook
- akcje informacyjne na temat segregacji śmieci i ochrony środowiska.

Chcemy aby dzięki tej akcji można było zobaczyć dlaczego warto segregować odpady oraz żeby przekonać się, że nie jest to wcale trudne. Ponieważ z segregacji odpadów korzystamy wszyscy, przygotowaliśmy dla naszych uczniów program działań, które przybliżą tę tematykę.


Kupujemy kosze - będziemy segregować śmieci!
ZBIÓRKA MAKULATURY
ZBIÓRKA MAKULATURY

Uwaga!!! Nasza Szkoła przystąpiła do organizowanego przez Wydział Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta konkursu pod hasłem "Zbieramy makulaturę".
Chroń środowisko! Weź udział w zbiórce makulatury na terenie szkoły. Każdy uczestnik zostanie doceniony i odpowiednio nagrodzony.
Makulaturę można przynosić codziennie (od poniedziałku do piątku) do biblioteki szkolnej w godz. od 8.00 do 13.00. Każdy kilogram to dla Naszej Szkoły 1 punkt.

Zapraszamy do włączenia się do akcji.

Bal Karnawałowy
BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI Z ZAWARCIA

Dnia 24 stycznia 2014r. (piątek) w godzinach 16.00 – 19.00 w Zespole Szkół Odzieżowych przy ul. Śląskiej 64c w Gorzowie Wlkp. odbędzie się BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI Z ZAWARCIA. Uczniowie oraz nauczyciele proponują trzy godziny wspaniałej zabawy obfitej w konkursy z niespodziankami min. zgaduj zgadula, konkurencje sportowe, konkurs plastyczny, fryzjerski, malowanie buziek, Zumba oraz zabawa taneczna.

Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami lub opiekunami.

Strój karnawałowy nie jest obowiązkowy.TURNIEJ MISTRZOSTWA ZAWODOWEGO
13 grudnia 2013 roku Zespół Szkół Odzieżowych wziął udział w VII edycji " Turnieju Mistrzostwa Zawodowego Uczniów Szkół Zawodowych Województwa Lubuskiego" w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze.


W ramach turnieju odbył się I Lubuski Konkurs Chemii Fryzjerskiej, na którym wywalczyła I miejsce nasza uczennica Karina Nowaczyńska zdobywając tytuł Lubuskiego Mistrza Chemii Fryzjerskiej w roku szkolnym 2013/2014. W udziale przypadło również podium kolejnej naszej uczennicy - Klaudii Bareckiej, która zajęła III miejsce oraz tuż za nimi na IV miejscu uplasowała się Anna Znaleźińska. Uczestniczki zostały przygotowane do konkursu przez P. Dorotę Kuszerską.

Tegoroczny Turniej Fryzjerski odbył się pod hasłem "Włoskie Inspiracje" w zawodzie fryzjer. I tutaj nasza uczennica - Katarzyna Mikołajczyk zajęła III miejsce, natomiast Malwina Dzwoniarkiewicz i Klaudia Kiepura wywalczyły IV miejsce. Za przygotowanie uczennic do konkursu fryzjerskiego odpowiedzialne były P. Karolina Kowalska oraz P. Beata Przytuła.