NASZA SZKOŁA
Krzysztof Kieślowski
Olimpiada
22 marca 2018 r. odbyła się Olimpiada Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży w Łodzi. Nasze dwie uczennice: Wiktoria Szymanis (kl. 302) oraz Katarzyna Świderska (kl. 401) zostały laureatkami olimpiady, która została zorganizowana przez Politechnikę Łódzką – Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Życzenia
Spotkanie z Gimnazjum w Mickunach
W dniach od 17 marca do 24 marca 2018 r. gościła w naszej szkole grupa młodzieży z zaprzyjaźnionego Gimnazjum w Mickunach na Litwie. Uczniowie przyjechali w ramach projektu „Razem dla edukacji” finansowanego przez MEN w ramach konkursu „Rodzina Polonijna” we współpracy ze Stowarzyszeniem „Wspólnota Polska”. Grupą opiekowały się panie Bożena Jarosz-Jamrozik oraz Paulina Maszkowska.

Spotkanie
W dniu 26.03.2018 r. klasa 302t i 401t uczestniczyła w spotkaniu z panem Sergiuszem Łukaszewiczem - przedstawicielem Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Unijnych.
Spotkanie dotyczyło możliwości pozyskiwania środków finansowych z Funduszy Unii Europejskiej (np. na rozpoczęcie działalności gospodarczej, dokształcanie oraz przekwalifikowania się)

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w szyciu - KSA - 2018
Co roku z okazji Cracow Fashion Week w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru odbywają się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w szyciu. Była to już piąta edycja konkursu. Uczestnicy – uczniowie szkół ze Słowacji oraz Polski mieli za zadanie wykonanie projektu sukienki w przeciągu zaledwie pięciu godzin. I????? Udało się!!!!!! Kolejny raz mamy podium!!! KATARZYNA ŚWIDERSKA zajęła zaszczytne II miejsce. GRATULUJEMY!!!Mistrzostwa w szyciu

Więcej zdjęć: KLIK
Zdjęcia
Mamy kolejne sukcesy zawodowe! Katarzyna Świderska z kl. 401 zajęła II miejsce w V Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Szyciu oraz tytuł wicemistrza Polski. Konkurs odbył się 16 marca 2018 r. w Krakowie. Został zorganizowany przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru.

Serdecznie graatulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

W poszukiwaniu Kopciuszka
Jeśli ktoś nie miał okazji obejrzeć naszego przedstawienia lub po prostu chciałby zobaczyć je jeszcze raz, to zapraszamy do obejrzenia filmiku :)

Spotkanie w bibliotece
W ramach obchodów "Z Kaziukiem w 100-lecie Niepodległej" odbyło się spotkanie pokoleń w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie. Udział wzięli w nim członkowie Towarzystwa Miłośników Wilna i Ziemi Wileńskiej, a także uczennice klasy 101 oraz uczniowie klasy 302.

Całość spotkania prowadziła p. Paulina Maszkowska, a uczniowie będący w listopadzie na Litwie opowiadali o swoich wrażeniach: Zuzanna Fusiarz (kl. 101), Paulina Kujawa (kl. 302), Wiktoria Miśków (kl. 101), Klaudia Nowacka (kl. 101), Klaudia Szmicel (kl. 302), Bartłomiej Szulc (kl. 302), Wiktoria Szymanis (kl. 302), Natalia Wróblewska (kl. 101). Spotkanie przebiegło w atmosferze wzruszeń.