NASZA SZKOŁA
Krzysztof Kieślowski
Zapraszamy do naszej pracowni

Level UP to miniprzedsiębiorstwo funkcjonujące w naszej szkole.

Oferujemy Wam usługi poligraficzne oraz krawieckie.

Wszelkie zamówienia prosimy składać na maila: levelup00@wp.pl

Zapraszamy też na naszą stronę: https://www.instagram.com/levelup00

Konkurs "Milion na Bank"
Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie "Milion na Bank". Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się do p. Joanny Walkowiak (do 14 lutego 2018 r.).

W związku z PODPISANIEM Z SAMORZĄDEM porozumienia o współpracy w projekcie Bakcyl dla Edukacji zapraszamy Państwa uczniów do udziału w KONKURSIE „MILION NA BANK”. Uczestnictwo w Konkursie wymaga od uczniów samodzielnej pracy i założenia konta na stronie gry inwestycyjnej.

Gra ma charakter edukacyjny; udział w niej rozwija umiejętności: planowania, oszczędzania i inwestowania. Wiedza zdobyta w trakcie gry pokrywa się z częścią zagadnień podstawy programowej przedmiotu podstawy przedsiębiorczości .
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Konkursu "Milion na Bank": klik
Igłą Malowane
Zebranie
Uwaga!
Już w czwartek - 18 stycznia 2018 r. o godz. 16:30 - odbędą się zebrania z rodzicami.Pomoc
Cieszymy się, że jeszcze przed świętami, mogliśmy pomóc najbiedniejszym, przygotowując szlachetną paczkę. Natomiast 21 grudnia 2017 r. udało nam się zawieźć karmę dla zwierzaków. Ślicznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję. To z pewnością nie będzie ostatnia taka zbiórka.
Konkurs
KONKURS
Od dzisiaj 11.12.2017 do 22.12.2017 trwa konkurs na stroik świąteczny. Najładniejsze z prac zostaną przekazane dla podopiecznych domu pomocy społecznej nr 2 przy ul. Walczaka oraz przy ul. Podmiejskiej Bocznej. Stroik musi być wykonany własnoręcznie.

fot. Daria Gracz - Szanerska

Spektakle Lu PaT
Spektakle grupy profilaktycznej Lu PaT - 27.10.2017 r. na Scenie Kameralnej Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wlkp. oraz 01.12.2017 r. w MCK "Zawarcie" w Gorzowie Wlkp.

Muzeum
Klasa 101 t w ramach lekcji historii odwiedziła Muzeum Spichlerz. Uczennice miały okazję zapoznać się z historią budynku i jego przeznaczeniem w życiu codziennym. Na makiecie historycznej młodzież zobaczyła jak wyglądało nasze miasto w XVII wieku. Uczennice dowiedziały się również o historii budynku naszej szkoły,który ma już ponad 100 lat. Na starych zdjęciach widać dokładnie jeden z największych zakładów przemysłowych w przedwojennym Gorzowie -fabrykę juty przemysłowca M.Bahra, w którym mieści się nasza szkoła. Zwiedzanie zakończone zostało na wystawie poświęconej historii Gorzowa po II wojnie światowej.